Ludzie - książka

39,00 

Informacje dodatkowe

3 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Tolerancja – termin stosowany w socjologii, badaniach nad kulturą i religią. Słowo oznacza w tym kontekście „poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych” (źródło Wikipedia).

“Ludzie” Petera Spiera to książka jak dla mnie właśnie o tym. W dzisiejszych czasach rozumienie różnorodności nas ludzi, czasami nie wystarcza, jeżeli nie jesteśmy tolerancyjni. Czytając i oglądając tę książkę z dziećmi długo rozmawialiśmy jak pięknie się różnimy kulturowo, religijnie, fizycznie, jak inaczej postrzegamy piękno, czy spędzamy czas wolny. Ciekawe były ich reakcje, kiedy w książce dostrzegały rzeczy, które w pierwszym odruchu trudne były do akceptacji. Ale ciekawość, chęć poznania i zrozumienia wygrywały. I właśnie o to chodzi, przecież każdy z nas jest jedyny i wyjątkowy, zasługujący na podziw i szacunek.

Autor – Peter Spier
Ilustracje – Peter Spier
Wydawnictwo – MUCHOMOR
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 33.6 x 1 x 25.6 cm
Ilość stron – 48 stron
Wiek – 6+

MuchomorMuchomor

Muchomor od 18 lat wydaje książki dla dzieci dbając o wysoki poziom artystyczny, literacki i edytorski. Współpracują z najlepszymi autorami, ilustratorami i grafikami, a ich książki otrzymują najwyższe wyróżnienia (Bologna Ragazzi Award, Złote Jabłko, Książka Roku IBBY).

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY