Narodziny - książka

58,00 

Informacje dodatkowe

3 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Przyjście na świat dzidziusia to dla rodziców ogromna radość.  Pojawienie się nowego członka rodziny niesie ze sobą wielkie radości, ale też rozterki i niepokoje. Rodzice są pierwszymi, najważniejszymi nauczycielami i opiekunami. Tak jest w świecie ludzi. A jak jest w świecie zwierząt?
“Narodziny” Any Gallo i Pablo Acosta to książka o zwierzątkach rodzicach. Wydana jest  w bajkowej oprawie, a na pergaminowych kartach, opisane są FAKTY, jak zwierzęta opiekują się swoim potomstwem. Książka mądra, ciekawa, niebanalna i na pewno zapadająca w pamięć dzięki swojej treści o formie.

Autor – Ana Gallo i Pablo Acosta
Ilustracje – Aina Bestard
Tłumaczenie – Karolina Jaszecka
Wydawnictwo – TATARAK
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 27 x 28.7 cm
Ilość stron – 80 stron
Wiek – 5+

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY