Plusk - książka

38,00 

Informacje dodatkowe

3 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Na rynku pojawiły się dwie nowe książeczki Canizalesa. Dziś będzie o “Plusku!”.
To kolejna książeczka zabawka, gdzie przygoda toczy się podczas kąpieli w wannie. Maluch razem z tatą opowiadają sobie historie o morskich stworach, które można napotkać w głębinach oceanów.
“Plusk!” to książka, która ma wiele warstw edukacyjnych, pobudza wyobraźnię i inspiruję do zabawy z nią. Jest pełna kolorów, kształtów, morskich zwierząt i zdecydowanie zaprasza do eksperymentowania. Oczywiście wszystko zależy od wyobraźni. Zapraszam do wspólnej zabawy.

Autor – Canizales
Ilustracje – Canizales
Wydawnictwo – TATARAK
Rok wydania – 2019
Oprawa – twarda, książka kartonowa
Format – 22 x 22 cm
Ilość stron – 24

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY