Przygody detektywa Blomkvista - książka

39,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Niedawno wydawnictwo Nasza Księgarnia wypuściło po raz kolejny „Przygody detektywa Blomkvista”. To zbiorowe wydanie 3 książek o Kalle Blomkviście, obejmujące części – “Detektyw Blomkvist”; “Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie”; “Detektyw Blomkvist i Rasmus, rycerz Białej Róży”.
Autorka Astrid Lindgren znana ze stworzenia takich wspaniałych, dziecięcych bohaterów literackich jak Pippi, Lotta, Emil ze Smalandii czy Dzieci z Bullerbyn, tym razem zaprasza młodych czytelników do świata Kalle Blomkvista, który marzy, aby zostać detektywem. Ten błyskotliwy 13-latek odkrywa, że jego spokojne miasteczko wcale nie jest takie niewinne. Dzięki mądrości i dociekliwości chłopiec wpada na tropy dość poważnych przestępstw.
Opisane przez Astrid Lindgren detektywistyczne historie są pełne emocji i wciągają od pierwszej strony, ale najważniejsze są tu jednak wartości, które pokazują jak istotne są przyjaźń, lojalność, uczciwość i współpraca.

Książki powstały w latach 50 XX wieku, ale wcale nie zestarzały. Zawarty w nich przekaz, ciepły i pełny humoru język z pewnością przypadną do gustu młodym czytelnikom.

Autor – Astrid Lindgren
Tłumaczenie – Maria Olszańska, Irena Szuch-Wyszomirska, Anna Węgleńska
Wydawnictwo – Nasza Księgarnia
Rok wydania – 2021 (wznowienie)
Oprawa – miękka
Format – 4 x 12,4 x 19 cm
Ilość stron – 528
Wiek – 9+

Nasza KsięgarniaNasza Księgarnia

“Nasza Księgarnia” powstała w 1921 roku i dziś jest jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce. W okresie międzywojennym wydawnictwo specjalizowało się głównie w publikacji podręczników szkolnych, książek metodycznych dla nauczycieli, a także pięknie oprawionych i lustrowanych książek dla dzieci. Atutem wydawnictwa było to, że oferowało atrakcyjne dla ówczesnych czytelników wydania w korzystnych cenach. Wydawnictwo istniało także w okresie wojny, przystosowując swoją działalność do pracy konspiracyjnej. Po wojnie „Nasza Księgarnia” była wydawnictwem państwowym.

Z wydawnictwem związanych było wielu wybitnych autorów, m.in. Jan Brzechwa, Janusz Domagalik, Irena Tuwim, czy Wanda Chotomska. Od 1992 roku wydawnictwo jest firmą prywatną. „Nasza Księgarnia” przybliża czytelnikom zarówno klasyczne dzieła polskich pisarzy, jak i najciekawsze tytuły zagraniczne. W ofercie wydawnictwa znajdują się także podręczniki szkolne. Wydawnictwo jako jedyne posiada prawa do publikacji w języku polskim takich tytułów, jak “Kubuś Puchatek”, “Chatka Puchatka”, „Muminki” oraz książek Astrid Lindgren.

Współcześnie „Nasza Księgarnia” współpracuje z doświadczoną kadrą i cenionymi autorami. Publikacje wydawnictwa cechują się nie tylko doskonałą jakością, ale także nowoczesnymi formami, które bez trudu zaspokajają potrzeby wymagających czytelników.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY