Sam i Julia w porcie - książka

35,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

To już piąta część przygód Sama i Julii. Tym razem nasi bohaterowie odwiedzają swojego dziadka marynarza pracującego w porcie. Tam mają rozpocząć się wyścigi łódek i nasze rezolutne myszki chcą w nim koniecznie wziąć udział. Razem z wujkiem Janem rozpoczynają budować swoją łódź, ale nie wszystko idzie jak trzeba. Czy im się uda? Sami musicie się przekonać.
Magiczna książka z pięknymi ilustracjami, pełnymi szczegółów i wciągającymi przygodami. Karin Schaapman po raz kolejny zachwyca. Port z kartonowych pudeł i papieru mâché oraz oryginalnych materiałów pochodzących z lat 50, 60 i 70 XX w. olśniewa pomysłowością i dbałością o najmniejsze detale.
Ta książka, jak i poprzednie części, inspiruje do zbudowania własnej makiety, jeżeli chcielibyście zmierzyć się z tym zadaniem, możecie odwiedzić stronę www.mysidomek.pl,  gdzie znajdziecie krótkie filmiki z podpowiedziami, jak się do tego zabrać.
Powodzenia:)

Autor – Schaapman Karina
Ilustracje – Allard Bovenberg (fotograf)
Wydawnictwo – MEDIA RODZINA
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 25,7 x 30,2 cm
Ilość stron – 64
Wiek – 4+

Media RodzinaMedia Rodzina

Media Rodzina od ponad ćwierć wieku wydaje ciekawe i inspirujące książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cały czas poszerza bogatą ofertę literatury dla najmłodszych i nieco starszych. Jest również producentem maskotek Kici Koci, Nunusia, Packa i Żubra Pompika.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY