Spaghetti Start

79,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Nowość! Pad przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Polski produkt, w którym dzieci widzą odrobinę magii – drewniana tabliczka umożliwiająca tworzenie obrazów sznurówkami. Zestaw zawiera aż 48 elementów i 8 instrukcji z początkowymi inspiracjami.

Drewniany Pad.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Małe pociechy od postaw są uczone koordynacji oko-ręka, a co jakby nauka odbywała się poprzez zabawę? Zestaw Spaghetti Pad start daje dzieciom właśnie taką możliwość! Drewniany Pad przeznaczony do kreatywnej i przede wszystkim edukacyjnej zabawy. Zestaw zawiera aż 48 elementów, w tym 20 kolorowych sznurówek dających możliwość tworzenia niestandardowych obrazów. Do zestawu zostały dołączone zarówno podstawki pod obraz, jak i małe elementy ozdobne, wykorzystywane do dopełnienia artystycznego dzieła.

Miejsce na Padzie wyznaczone do tworzenia obrazów zostało wykonane na wzór rzepa, aby sznurówki zarówno łatwo się przyklejały, jak i odklejały. Nie udany obraz dziecko z łatwością może poprawić, czy zacząć go tworzyć od nowa. Dzieci w takiej zabawce widzą odrobinę magii. Tworząc obrazy z kolorowych sznurówek i dołączonych dodatków rozwijają kreatywność, zdolności manualne oraz wyobraźnię. Dzieci chętnie sięgają po zabawki, przy których mogą tworzyć co tylko wyobraźnia podpowie – zapewniają im wzywania i długą ciekawą zabawę. Do zestawu zostały także dołączone instrukcje, które będą wspaniałą początkową inspiracją.

Marka: Remi
Wiek: 3+
Wymiary: 50 x 23,6 x 32,2 cm

RemiRemi

Polska firma działająca na rynku ponad 30 lat. Wyposaża szkoły, przedszkola oraz inne placówki w pomoce dydaktyczne, które wspierają rozwój i nauczanie poprzez zabawę. Jest producentem marki klocków KORBO opartych na kole zębatym, które cieszą się wielką popularnością w Polsce i na świecie.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY