Po co nam ta szkoła? - książka

29,00 

Informacje dodatkowe

2 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“Po co nam ta szkoła?” to kolejny trafiony tytuł od autorki Marty Milewskiej, który z pewnością zyska uznanie zarówno u dzieci, jak i dorosłych czytelników. Książka opowiada o przygodach Leona i jego przyjaciół, którzy stają przed zadaniem przygotowania projektu o szkole marzeń.
Historia Leona jest pełna humoru i zabawnych sytuacji, co sprawia, że czytelnikom będzie trudno oderwać się od lektury.
Największą siłą tej książki jest jednak przekaz, który kierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Poprzez rozmowy Leona z rodzicami i innymi dorosłymi bohaterami, czytelnicy dowiadują się, że szkoła może być miejscem cennych doświadczeń i nauki, które przydadzą się w dorosłym życiu. To ważne przesłanie, które pomaga zrozumieć, dlaczego warto się uczyć.
Ilustracje Anki Wiklińskiej są doskonale dopasowane do tekstu i świetnie oddają emocje bohaterów oraz atmosferę szkolnych wydarzeń.
“Po co nam ta szkoła?” to książka, która angażuje czytelnika zarówno emocjonalnie, jak i intelektualnie. To opowieść, która łączy w sobie zabawę, humor oraz mądre przemyślenia, które na pewno zostaną z czytelnikami na dłużej. To również inspirująca lekcja życia i dowód na to, że nauka może być fascynującą przygodą.

Autorka – Marta Milewska
Ilustracje – Anka Wiklińska
Wydawnictwo – Tatarak
Rok wydania – 2020
Oprawa – twarda
Format – 15 x 20 cm
Ilość stron – 100
Wiek – 6+

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY