Tato zdobądź dla mnie księżyc - książka

34,00 

Informacje dodatkowe

6 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Dzieci zawsze będą nas pytały i prosiły o różne rzeczy, niezależnie od wieku. Z  tą różnicą, że z wiekiem niezauważenie będziemy przechodzić ze świata fantazji i baśni do świata realnego. To piękne i wzruszające, ale czasami bywa trudne.
“Tato, zdobądź dla mnie Księżyc” Erica Carle’a to książka o ojcowskiej miłości i zaangażowaniu. Pokazuje jak my ojcowie, na swój męski sposób kochamy nasze pociechy, wspieramy je i pokazujemy otaczający świat.
I jeszcze jedno, nie jest to książka, która ma  potwierdzić stereotypy naszych metod wychowawczych, tatusiowie czasami widzą pewne sprawy inaczej. Zajrzyjcie do niej ze swoimi dziećmi, a sami się przekonacie.

Autor – Eric Carle
Ilustracje – Eric Carle
Tłumaczenie – Lena Hadder
Wydawnictwo – TATARAK
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Ilość stron – 34 strony
Wiek – 2+

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY