Mały weterynarz

130,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Mały weterynarz
Ulubiony miś choruje? To czas, by pojawił się lekarz weterynarz!Nic tak bardzo nie cieszy dzieci jak zabawa w dorosłych! Doskonały zestaw małego weterynarza pomoże w tym, aby ukochane maskotki zwierzaki, trafiły do najlepszej kliniki.

Zestaw składa się z torby weterynarza, w której znajdują się: -opaska/fartuch ochronny na głowę zwierzątka,
-strzykawka,
-lekarstwo,
-stetoskop,
-termometr
-zdjęcia rentgenowskie.

Taka zabawa w odgrywanie ról jest niezbędna do prawidłowego rozwoju emocjonalnego dziecka. Wzmacnia umiejętności społeczne, oswaja dziecko z różnymi, często stresującymi sytuacjami. Drewniany zestaw weterynarza jest przeznaczony do zabawy dla wszystkich najmłodszych miłośników czworonogów.Dzieci wchodząc w rolę lekarza weterynarii będą bardziej świadome odpowiedzialnych zachowań w relacjach ze zwierzętami.

marka: Plan Toys
wiek rekomendowany: 3+
wymiary torby: 21 cm x 18 cm x 9 cm

Plan ToysPlan Toys

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.

Nowość!

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY