Wiatr -książka

49,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“Wiatr” Anny Skowrońskiej to nie jest kolejna nudna książka encyklopedyczna. To jest wspaniała i wciągająca przygoda, w której główny bohater wiatr, opisywany jest w każdej postaci w jakiej występuje na świecie. Pewnie nie raz Wasze pociechy zadawały Wam pytanie, jak powstaje wiatr? Ta książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Muchomor, na pewno pomoże młodym czytelnikom odpowiedzieć na to pytanie. Dzięki ciekawym tekstom Anny Skowrońskiej oraz świetnym grafikom Agaty Dudek i Małgorzaty Nowak, każdy dowie się m. in. nie tylko jak powstaje wiatr, ale gdzie wieje halny, a gdzie samum, co to jest huragan i jak go klasyfikować oraz skąd wzięły swoją nazwę mistral, bora czy zefir. Młodzi czytelnicy będą mieli okazję przekonać się jak duży wpływ wiatr ma na nasz świat. To on przecież odpowiada za pogodę, przenosi nasiona roślin, a nawet jest źródłem energii elektrycznej. Niestety czasami jest też ogromnie niebezpieczny, kiedy przeradzając się w potężne huragany niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze.
“Wiatr” to idealna książka nadająca się do rozwijania dziecięcej wiedzy i ciekawości świata. Wspólnie z Waszymi pociechami z najdziecie w niej odpowiedzi na wiele pytań w temacie wiatru i zjawisk z nim związanych. Gorąco polecam!

Autor – Anna Skowrońska
Ilustracje – Agata Dudek i Małgorzata Nowak
Wydawnictwo – Muchomor
Rok wydania – 2020
Oprawa – twarda
Format – 17.0 x 23.0 cm
Ilość stron – 64

MuchomorMuchomor

Muchomor od 18 lat wydaje książki dla dzieci dbając o wysoki poziom artystyczny, literacki i edytorski. Współpracują z najlepszymi autorami, ilustratorami i grafikami, a ich książki otrzymują najwyższe wyróżnienia (Bologna Ragazzi Award, Złote Jabłko, Książka Roku IBBY).

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY