Wielka księga wartości. Opowiadania o szczerości, tolerancji i innych ważnych sprawach - książka

39,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“Wielka Księga Wartości” autorstwa Teresy Blanch i Anny Gasol to świetna książka dla dzieci, która uczy o najważniejszych wartościach, takich jak szacunek, empatia, przyjaźń czy odwaga.
Książka składa się z krótkich opowiadań, w których dzieci poznają historie bohaterów, którzy w różnych sytuacjach życiowych muszą podjąć trudne decyzje i dokonać wyborów. W każdej opowieści w centrum uwagi znajduje się jedna z wartości, którą autorzy starają się przekazać młodym czytelnikom. Wszystkie opowieści są napisane w sposób przystępny i zrozumiały dla dzieci, co pozwala na łatwe zrozumienie przekazywanych treści.
Książka “Wielka Księga Wartości” nie tylko uczy dzieci o ważnych wartościach, ale także zachęca do refleksji i samodzielnego myślenia. Wszystkie opowiadania są napisane w taki sposób, aby dzieci same zastanawiały się nad tym, co jest właściwe, a co nie. Dodatkowo, fantastyczne ilustracje Valenti Gubianas działają pobudzająco na pogłębienie refleksji na temat ważnych spraw jakie spotykamy na co dzień.
Podsumowując, “Wielka Księga Wartości” to doskonała książka dla dzieci, która uczy o najważniejszych wartościach życiowych w sposób interesujący i przystępny. Polecam ją wszystkim rodzicom, którzy chcą wychować swoje dzieci na ludzi z empatią i szacunkiem dla innych.

Autorki – Teresa Blanch i Anna Gasol
Tłumaczka – Marta Szafrańska-Brandt
Ilustracje – Valenti Gubianas
Wydawnictwo – Nasza Księgarnia
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 21 x 27,5 x 22 cm
Ilość stron – 144
Wiek – 6+

Nasza KsięgarniaNasza Księgarnia

“Nasza Księgarnia” powstała w 1921 roku i dziś jest jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce. W okresie międzywojennym wydawnictwo specjalizowało się głównie w publikacji podręczników szkolnych, książek metodycznych dla nauczycieli, a także pięknie oprawionych i lustrowanych książek dla dzieci. Atutem wydawnictwa było to, że oferowało atrakcyjne dla ówczesnych czytelników wydania w korzystnych cenach. Wydawnictwo istniało także w okresie wojny, przystosowując swoją działalność do pracy konspiracyjnej. Po wojnie „Nasza Księgarnia” była wydawnictwem państwowym.

Z wydawnictwem związanych było wielu wybitnych autorów, m.in. Jan Brzechwa, Janusz Domagalik, Irena Tuwim, czy Wanda Chotomska. Od 1992 roku wydawnictwo jest firmą prywatną. „Nasza Księgarnia” przybliża czytelnikom zarówno klasyczne dzieła polskich pisarzy, jak i najciekawsze tytuły zagraniczne. W ofercie wydawnictwa znajdują się także podręczniki szkolne. Wydawnictwo jako jedyne posiada prawa do publikacji w języku polskim takich tytułów, jak “Kubuś Puchatek”, “Chatka Puchatka”, „Muminki” oraz książek Astrid Lindgren.

Współcześnie „Nasza Księgarnia” współpracuje z doświadczoną kadrą i cenionymi autorami. Publikacje wydawnictwa cechują się nie tylko doskonałą jakością, ale także nowoczesnymi formami, które bez trudu zaspokajają potrzeby wymagających czytelników.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY