Wokół słońca. Nasze miejsce w kosmosie - książka

89,00 

Informacje dodatkowe

3 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

,,Wokół słońca. Nasze miejsce w kosmosie” to kolejna fantastyczna książka Ainy Bestardto, która ukazała się dzięki Wydawnictwu Tatarak. Ten wielkoformatowy album poświęcony astronomii zachwyca przepięknym wykonaniem.
Znajdziecie w nim wielkie rozkładane plansze, pergaminowe wkładki, piękne ryciny na matowym papierze, a wszystko opisane przystępną wiedzą opracowaną przez autorkę po konsultacjach z naukowcami z centrum badawczego na pustyni Atacama w Chile wyposażonego w 66 precyzyjnych radioteleskopów pozwalających badać wszechświat.
Książka składa się z 17 rozdziałów, które w ciekawy sposób opisują zjawiska zachodzące w kosmosie i zaprasza do inspirującej podróży po całym Układzie Słonecznym.
,,Wokół słońca. Nasze miejsce w kosmosie” z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom powyżej 9 roku życia. Książka zachwyca profesjonalizmem i może stać się inspiracją dla przyszłych badaczy kosmosu.

Autorzy – dr Antonio Hales i Aina Bestardt
Ilustracje – Aina Bestardt
Tłumaczenie – Karolina Jaszecka
Wydawnictwo – Tatarak
Rok wydania -2022
Oprawa – twarda
Format – 35x20x26 cm.
Ilość stron – 78
Wiek – 8+

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY