Amo truck - skala 1/43

35,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Nie ma na tym Świecie chyba chłopca który nie marzyłby o własnym samochodzie. Jeden chciałby jeździć śmieciarką inny chciałby prowadzić wóz strażacki a jeszcze inny chciałby być kierowcą rajdowym. W świecie beztroskiego dzieciństwa marzenia się spełniają. Wszystko zależy od dziecka i jego fantazji.

Świetna kartonowa zabawka dla dzieci. Wykonana jest z tektury bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu samochód jest bardzo trwały.

Kartonowe puzzle 3D to zabawki inne niż wszystkie. Rozbudzają dziecięcą wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne dziecka.

Model z kartonu składa się bez nożyczek i kleju. Wszystkie części są wstępnie przycięte. Obie strony elementów mają jasną, dobrze nadrukowaną grafikę. Elementy wykonane są z tektury o grubości 1,5-2,0 mm, grafika natomiast nadrukowana jest po obu stronach modelu.

Wymiary: 11,5 х 5 х 4,5

Parametry:
Materiał tektura introligatorska (1,5-2,0 mm)
Ilość elementów: 55
Stopień trudności: 5/5
Wiek 9+

UMBUMUMBUM

Firmę tworzy grupa pasjonatów: plastyków, grafików, konstruktorów, informatyków. UMBUM specjalizuje się w tworzeniu zabawek i modeli z kartonu. Kartonu różnej grubości. Ogólnie dostępnych jest ok. 500 różnych modeli i zabawek. Przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i hobbystów, dla każdego od trzeciego roku życia wzwyż. Charakterystyczną rzeczą wyróżniającą UMBUM jest to, że przy składaniu modeli nie używa się kleju i nożyczek.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY