Balon

65,00 

Informacje dodatkowe

3 w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Model wzorowany na XVIII wiecznych balonach to świetna zabawka (powłokę można wypełnić helem) jak i nauka historii podbojów nieba.
Od czasów starożytnych, ludzie marzyli o lataniu. Pierwszy balon został skonstruowany przez braci Montgolfier, którzy mieli obsesję na punkcie idei stworzenia latającej maszyny. Pierwszy lot balonu bez obecności ludzi wypełnionego gorącym dymem, odbył się 5 czerwca 1783 r. Człowiek po raz pierwszy w historii poleciał chemik Jean-Fracois Pilatr 21 listopada 1783 r.
Model składa się bez nożyczek i kleju. Wszystkie części są wstępnie przycięte. Obie strony elementów mają jasną, dobrze nadrukowaną grafikę. Elementy wykonane są z tektury o grubości 1,5-2,0 mm, grafika natomiast nadrukowana jest po obu stronach modelu.

Wymiary: 30 x 56

Parametry:
Materiał tektura introligatorska (1,5-2,0 mm)
Ilość elementów: 57
Stopień trudności: 3/5
Wiek 7+

UMBUMUMBUM

Firmę tworzy grupa pasjonatów: plastyków, grafików, konstruktorów, informatyków. UMBUM specjalizuje się w tworzeniu zabawek i modeli z kartonu. Kartonu różnej grubości. Ogólnie dostępnych jest ok. 500 różnych modeli i zabawek. Przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i hobbystów, dla każdego od trzeciego roku życia wzwyż. Charakterystyczną rzeczą wyróżniającą UMBUM jest to, że przy składaniu modeli nie używa się kleju i nożyczek.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY