Zestaw kreatywny zdrapka "Lampion"

95,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

BOX CANDIY to marka , która w swojej ofercie ma wspaniałe produkty dla dzieci. Oferuje artystyczne i kreatywne zestawy do samodzielnego wykonania przez dziecko. W każdym opakowaniu znajduje się mnóstwo gotowych półproduktów takich jak: sznureczki, pompony, mazaki, brokat, piórka, szablony, cekiny, zdrapki, farbki, kijki do zdrapywania i wiele innych.
Zestawy BOX CANDIY doskonale rozwijają artystyczny i kreatywny zmysł, uczą koncentracji i precyzji ( poprawiają pracę manualną rąk dziecka) oraz kształtują koordynację oko-ręka. Są doskonałym źródłem zabawy dla wszystkich małych artystów, którzy uwielbiają twórcze artystycznie i kreatywnie prace takie jak: malowanie, sklejanie, wycinanie, ozdabianie, wiązanie i dekorowanie.

Zestawy zapakowane są w duże, kolorowe, eleganckie pudełka, które można wykorzystać do dekoracji lub przechowywać w nim swoje dzieła. BOX CANDIY to doskonały pomysł na prezent.

W każdym opakowaniu jest  OBRAZKOWA INSTRUKCJA, dzięki której dziecko może samodzielnie wykonać swoją pracę.

Zestaw artystyczny Lampion zawiera:
– 4 ściany lampionu,
– 5 elementów/łączników do złożenia lampionu,
– bezpłomieniowa świeca,
– bateria CR2032 3V,
– 4 duże karty zdrapki  (ściany do lampionu),
– taśma,
– patyczek do zdrapki.

Wiek: 6+
Waga opakowania: 0,51 kg
Wymiar opakowania: 29 x 24 x 7 cm

Pobierz instrukcję obrazkową

Box CandiyBox Candiy

BOX CANDIY to marka, która w swojej ofercie ma wspaniałe produkty dla dzieci. Oferuje artystyczne i kreatywne zestawy do samodzielnego wykonania przez dziecko.
W każdym opakowaniu znajduje się mnóstwo gotowych półproduktów takich jak : sznureczki, pompony, mazaki, brokat, piórka, szablony, cekiny, zdrapki, farbki, kijki do zdrapywania i wiele innych.
Zestawy BOX CANDIY doskonale rozwijają artystyczny i kreatywny zmysł, uczą koncentracji i precyzji (poprawiają pracę manualną rąk dziecka) oraz kształtują koordynację oko-ręka.
Są doskonałym źródłem zabawy dla wszystkich małych artystów, którzy uwielbiają twórcze artystycznie i kreatywne prace takie jak: malowanie, sklejanie, wycinanie, ozdabianie, wiązanie i dekorowanie.

Nowość!

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY