KOFIFI TO COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO KAWIARNIA DLA DZIECI I ICH RODZICÓW

Kofifi to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, w którym odkryjecie niesamowity świat maluchów, znajdujący się tuż przy Parku Żeromskiego.

Już od wejścia poczujecie unikatowy klimat, a w oczy rzuci Wam się nietuzinkowy wystrój naszej kawiarni uwielbiany od 18 lat przez naszych Małych i Dużych gości. Przy aromatycznej kawie spokojnie odpoczniecie, podczas gdy wasze pociechy będą odkrywać liczne zakamarki pełne wspaniałych atrakcji, stworzonych specjalnie dla nich. Znad baru radośnie zagwiżdże jadący pociąg, a zabawom nie będzie końca w naszej sali zabaw lub na tajemniczej antresoli!

Atrakcji jest tak wiele, że trudno je wszystkie wyliczyć: tablica do rysowania, kosze pełne zabawek, magiczny bum-bum blaster mózgowy, półki pełne książek… A na najmłodszych czeka interaktywny kojec i kolorowa huśtawka.

Nasi Mali i Duzi goście mogą wspólnie uczestniczyć w zajęciach oraz kulturalnych wydarzeniach Kofifi m.in. wystawach, pokazach, spotkaniach, warsztatach… Czekają na nich liczne niespodzianki!

JESTEŚMY PRZYJAZNYM MIEJSCEM DLA MATEK KARMIĄCYCH PIERSIĄ

Droga mamo, możesz karmić swoje dziecko piersią w każdym momencie i w każdym miejscu w kawiarni, które najlepiej będzie odpowiadało Tobie i Twojemu dziecku.

MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECKU

Jesteśmy laureatami XVII konkursu “Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii “Miejsce Przyjazne Dziecku”.

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności i wydarzeń 🙂