Sklep i księgarnia

KOFIFI TO NIE TYLKO KAWIARNIA, ALE TEŻ KSIĘGARNIA I SKLEP, W KTÓRYCH MOŻECIE ZNALEŹĆ WSPANIAŁE PREZENTY DLA SWOICH POCIECH

SKLEP

W Kofifi znajduje się też sklep, w którym można kupić wiele fantastycznych zabawek. Nie tylko zapewniają one mnóstwo frajdy, ale również posiadają walory edukacyjne i efektywnie pobudzają kreatywność dziecka. Staramy się aby nasze zabawki były niebanalne, estetyczne i najwyższej jakości. Wśród naszych dostawców znajdziecie wiele małych, nieznanych Wam jeszcze, lecz wyjątkowych firm.

KSIĘGARNIA

W naszej księgarni odnajdziecie książki, które będą źródłem wiedzy o świecie i impulsem dla dziecięcego rozwoju. Wszystkie tytuły są starannie przez nas wyselekcjonowanych. Te, które zdecydowaliśmy się wybrać, pomagają kształtować osobowość, poszerzają wyobraźnię oraz uczą dzieci empatii i pokonywania lęków. W razie potrzeby zawsze możecie liczyć na naszą fachową pomoc w wybraniu idealnej książki dla waszego malucha.

Jeżeli interesuję Was jakaś książka spoza naszej oferty i chcielibyście ją  kupić, napiszcie do nas korzystając z formularza w zakładce  kontakt. Spróbujemy ją dla Was sprowadzić.