Współpraca

KOFIFI TO NIE TYLKO MIEJSCE, ALE TEŻ LUDZIE, KTÓRZY JE TWORZĄ.

Niepowtarzalną atmosferę Kofifi zawdzięczamy nie tylko wyjątkowemu miejscu i wystrojowi, ale również zaangażowaniu naszych pracowników, współpracowników, dostawców, partnerów oraz przyjaciół Kofifi. Chcąc stale się rozwijać, nieprzerwanie szukamy nowych osób do współpracy, którzy podobnie jak my dbają o dobrą jakość usług, niebanalność i kochają sprawiać dzieciom radość.

ANIMATOR

Kto powiedział, że praca nie może być zabawą?
Jeżeli masz głowę pełną pomysłów i poczucie humoru, jeśli jesteś odpowiedzialny i energiczny, a praca z dziećmi nie jest dla ciebie wyzwaniem – koniecznie dołącz do nas!
Jesteśmy kultowym miejscem dla dzieci na Starym Żoliborzu (w pobliżu Palcu Wilsona).
Budujemy grupę młodych animatorów i instruktorów, którzy poprowadzą u nas zajęcia dla dzieci, gry terenowe, wesprą organizację półkolonii.

Szukamy osób, które zwiążą się z nami na dłużej i w przyszłości będą koordynować tę część naszej działalności.
Nie przegap takiej okazji!!! Już dziś wyślij do nas swoje CV i umów się na spotkanie.

Kofifi
ul. Mierosławskiego 19, 01-549 Warszawa
e-mail: manager@kofifi.pl

Naszą ambicją jest aby produkty oferowane w naszym sklepie i księgarni były niebanalne, dobrej jakości i stworzone z myślą o rozwoju dzieci. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami jak i małymi, rodzinnymi manufakturami.
Cały czas poszerzamy nasz asortyment. Jeżeli jesteś wydawcą, producentem lub dystrybutorem ciekawych książek/zabawek dla dzieci w wieku 0-9 lat, prześlij do nas swoją ofertę na adres e-mail:  manager@kofifi.pl.

WSPÓŁPRACA

Jako Kofifi chętnie włączamy się w różnego rodzaju akcje społeczne i wydarzenia kulturalne. Współpracujemy między innymi z fundacjami, stowarzyszeniami, wydawcami i organizatorami festiwalów filmowych.
Jesteśmy otwarci na ciekawe inicjatywy.

Zapraszamy do kontaktu mailowego. Nasz adres:  manager@kofifi.pl

ZAMAWIAJ W KOFIFI

Do współpracy z Kofifi zapraszamy również dyrektorów szkół, przedszkoli, stowarzyszeń etc. a także rodziców, którzy chcieliby kupić w większej ilości książki i/lub zabawki z okazji różnych świąt, zakończenia roku, czy w ramach nagród np. za konkursy.

Od 10 sztuk produktów z naszego asortymentu, mamy dla Was atrakcyjny rabat. Specjalnie dla Was możemy także zamówić konkretne artykuły, których poszukujecie.

Jeżeli chcielibyście złożyć zamówienie napiszcie do nas na adres: manager@kofifi.pl