Gordonki – 0/4 lata

Gordonki – 0/4 lata

W okresie pandemii zajęcia prowadzone są na świeżym powietrzu w Parku Żeromskiego.

Muzyka, jako jedna z dziedzin sztuki odpręża ludzką psychikę, uwrażliwia i pobudza do wszechstronnego rozwoju. Dzięki uniwersalnemu językowi muzyka łączy ludzi, a najmłodsi mogą jej doświadczać, zanim zaczną mówić. Dziecko słyszy muzykę już w łonie matki, a kontakt z muzyką od najmłodszych lat rozwija kompetencje słuchowe, umiejętności czytania, łatwość przyswajania języków. Wychowując się przez muzykę dziecko ma możliwość poznania świata wartości społecznych i moralnych. Poprzez wyrażanie siebie w trakcie ekspresji ruchowych wspomaga swój rozwój emocjonalny i uwrażliwia się na potrzeby innych. Sposób, w jaki dziecko, już od najmłodszych lat, zostanie zachęcane do słuchania muzyki, śpiewania, a nawet tworzenia swoich melodii oraz w jakim stopniu będą rozbudzane zainteresowania muzyczne, warunkować będzie jego rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny.

Zajęcia prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. E. Gordona, polegające na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich nadrzędnym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą się rozumienia i tworzenia muzyki, a dzięki improwizacji rozwijają swoją kreatywność. Dziecko uczy się także harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu.

Koszt zajęć:
Koszt jednorazowych zajęć – 42 zł
Jeżeli ktoś chce mieć pewność wejście na zajęcia niezależnie od pogody (w sytuacji kiedy pada deszcz Gordonki, dla 6 dzieci, odbędą się w naszej sali zabaw) powinien wcześniej zarezerwować miejsce dla dziecka i opłacić zajęcia. 
Zapisy ☎️ 501 183 953


Dla osób uczestniczących w Gordonkach mamy, w dniu zajęć, zniżkę 10% na wszystkie produkty na naszym barze 🙂 🥤☕️🍦🍭

Data

lip 13 2021
Zakończone!

Czas

11:15 - 12:00

Lokalizacja

KOFIFI – miejsce dla małych i dużych
ul. Mierosławskiego 19, 01-549 Warszawa
Kofifi

Organizator

Kofifi
Telefon
+48 533 342 860
Email
manager@kofifi.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.