Mini Tuba "Jednorożec" - 100 szt.

36,99 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Zestaw w tubie zawiera 100 sztuk klocków Mini (20 mm) wraz z instrukcją do ułożenia Jednorożca.

Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.

Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Można łączyć z innymi zestawami Mini. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.

Wyprodukowano w Danii
Wiek: 3+

Plus-PlusPlus-Plus

Plus Plus to duński producent klocków oraz gier dla najmłodszych. Wszystkie klocki tej marki są starannie wykonane z materiałów niezawierających szkodliwych substancji, takich jak PCV czy ftalany.
Klocki Plus Plus posiadają nietypowe kształty, dzięki którym istnieje możliwość tworzenia zarówno płaskich, jak i przestrzennych konstrukcji. Dzięki temu rozwijają zdolności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię przestrzenną. Dostępne są zarówno wersje mini, zawierające 70-elementowe klocki, jak i duże, ponad 700-elementowe zestawy zapewniające emocjonującą i długotrwałą zabawę. Można zakupić również klocki wyposażone są w płytkę konstrukcyjną, które idealnie sprawdzą się podczas podroży.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY