Krasnoludki fakty, mity, głupoty - książka

44,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

-Tato wierzysz w krasnoludki? – zapytała mnie kiedyś nasza 4 letnia córka.-
– Oczywiście – odpowiedziałem bez zastanowienia.
E tam, tylko tak mówisz, bo jestem dzieckiem. Dorośli kiedy przestają wierzyć w krasnoludki, to one znikają – powiedziała poważnie Zuza i wybiegła do swojego pokoju.
No ładnie, coś w tym chyba jednak jest. Pomyślałem.

Uwaga wszyscy dorośli, nie wolno Wam przestawać wierzyć w krasnoludki. Zamkniecie wtedy na zawsze jedną z bram prowadzących do radości, spontanicznej wyobraźni i super zabawy. Kto jeszcze widzi szansę odwrotu od nudnego dorosłego myślenia, musi sięgnąć natychmiast po książkę Maćka Szymanowicza “Krasnoludki. Fakty. Mity. Głupoty”. To obecnie zdecydowanie najlepszy zbiór informacji na temat małych ludków. Odświeżycie sobie skąd się biorą, gdzie mieszkają, a nawet jak są w środku zbudowane. Dowiecie się gdzie najchętniej spędzają czas, co im najczęściej chodzi po głowie, dlaczego czasami nie możecie znaleźć smartfonów, jakie kochają dyscypliny sportowe i wiele innych bardzo ważnych rzeczy na ich temat. I jeszcze jedno, po jej przeczytaniu zrozumiecie, że psy nie szczekają bez powodu.
Cudowna, śmieszna, pełna uroku i pięknych ilustracji książka. Maciek Szymanowicz wpadł na genialny pomysł i w formie i treści, jak pokazać świat krasnoludków. Dobra zabawa i pełno ciepłych uczuć gwarantowane.

Autor – Maciej Szymanowicz
Ilustracje – Maciej Szymanowicz
Wydawnictwo – NASZA KSIĘGARNIA
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Format – 23,6 x 31,3 x 2,2  cm
Ilość stron – 28 stron
Wiek – 3+

Nasza KsięgarniaNasza Księgarnia

“Nasza Księgarnia” powstała w 1921 roku i dziś jest jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce. W okresie międzywojennym wydawnictwo specjalizowało się głównie w publikacji podręczników szkolnych, książek metodycznych dla nauczycieli, a także pięknie oprawionych i lustrowanych książek dla dzieci. Atutem wydawnictwa było to, że oferowało atrakcyjne dla ówczesnych czytelników wydania w korzystnych cenach. Wydawnictwo istniało także w okresie wojny, przystosowując swoją działalność do pracy konspiracyjnej. Po wojnie „Nasza Księgarnia” była wydawnictwem państwowym.

Z wydawnictwem związanych było wielu wybitnych autorów, m.in. Jan Brzechwa, Janusz Domagalik, Irena Tuwim, czy Wanda Chotomska. Od 1992 roku wydawnictwo jest firmą prywatną. „Nasza Księgarnia” przybliża czytelnikom zarówno klasyczne dzieła polskich pisarzy, jak i najciekawsze tytuły zagraniczne. W ofercie wydawnictwa znajdują się także podręczniki szkolne. Wydawnictwo jako jedyne posiada prawa do publikacji w języku polskim takich tytułów, jak “Kubuś Puchatek”, “Chatka Puchatka”, „Muminki” oraz książek Astrid Lindgren.

Współcześnie „Nasza Księgarnia” współpracuje z doświadczoną kadrą i cenionymi autorami. Publikacje wydawnictwa cechują się nie tylko doskonałą jakością, ale także nowoczesnymi formami, które bez trudu zaspokajają potrzeby wymagających czytelników.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY