Książeczka z mini przytulanką Smok Joe "Puk, puk"

112,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Książeczka aktywizująca „Puk, puk” belgijskiej marki Lilliputiens to idealna pierwsza lektura dla maluszka. Na jej okładce znajduje się urocza toaleta – oraz pieluszka, w której można umieścić dołączonego do książeczki Smoka Joe – mini-przytulankę. Jego codzienne doświadczenia można śledzić i inicjować na kolejnych stronach. Wykorzystując odchylane elementy z różnych tkanin, można snuć opowieść o tym, jak mały bohater odwiedza (nie zawsze w stosownym momencie) swoich leśnych przyjaciół w ich domach, m. in.: zajączka w norce, myszkę w grzybku, jednorożca w drzewie czy sowę na chmurce.
Smoczkiem można się także bawić osobno jak małą przytulanką itd. Wewnątrz książeczki znajdują się leśne ścieżki i polanki. Kolorowe obrazki doskonale nadają się do snucia opowieści i łatwo zapadają w pamięć.

Książeczka jest poręczna, jej okładka szeleści, a na jednej ze stron znajduje się jedno okienko na zdjęcie. Całość została perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i jest w pełni bezpieczna dla dziecka.

Pobudza dziecięcą wyobraźnię i ciekawość, aktywizuje zmysły wzroku, dotyku, małą motorykę i sferę uczuciową. Jest też świetnym sposobem na zaszczepienie w maluszku miłości do książek oraz oswojenia go z grzecznościowymi zasadami przychodzenia do kogoś z wizytą.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.

bezpieczne od 0+
wiek rekomendowany: 18 m +
materiał: tkanina, poliester
design: Belgia
wymiary produktu: 16 x 2 x 16 cm
waga produktu: 0,16 kg
bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

LilliputiensLilliputiens

Belgijska firma Lilliputiens to specjalista w produkcji zabawek, które tworzone są z miłością i dbałością o szczegóły. W zespole projektantów przeważają młode mamy, które z doświadczenia bardzo dobrze wiedzą, jakie zabawki mogą sprawić radość dzieciom. W małym świecie cudów Lilliputiens każda postać ma swoją wesołą historię. Każda zabawka mieszka w małym magicznym świecie. Wielobarwność miękkich tkanin, różnorodne kształty i dźwięki, ujmujące postacie wzbudzają zainteresowanie i zaufanie dzieci i rozbudzają ciekawość. Lilliputiens to połączenie najwyższej jakości wykonania i wyjątkowych wartości edukacyjnych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY