Gabinet anatomii wyd. 2 - książka

69,90 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

“Gabinet anatomii” Kate Davies i Carnovsky to niesamowity album o ludzkim ciele. Książka zawiera z soczewki, które pozwalają przefiltrować organizm człowieka i odkryć różne warstwy, które kryją się w ludzkim ciele. Dzięki tej sprytnej technice każda z ilustracji skrywa w sobie trzy warstwy. Przez czerwony filtr młodzi czytelnicy zobaczą szkielet, przez zielony – mięśnie, a przez niebieski – narządy wewnętrzne. Prześwietlenie ludzkiego ciała jeszcze nigdy nie było tak proste. Wiedza pozyskana dzięki takiej eksploracji wnętrza człowieka na długo pozostanie w głowach Waszych dzieci.Tu nie ma encyklopedycznej nudy. Natomiast jest ogromna frajda odkrywania i pobudzania ciekawości, ponieważ album wydany jest pięknie, a informacje z zakresu anatomii opisane są w sposób, który przyciąga uwagę małych czytelników.
,,Gabinet anatomii” z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom powyżej 9 roku życia. Książka zachwyca profesjonalizmem może stać się inspiracją dla przyszłych lekarzy.

Autor – Kate Davies
Ilustracje – Carnovsky
Tłumaczenie – Emilia Oziewicz, Tina Oziewicz
Wydawnictwo – Dwie Siostry
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda
Format – 28 x 34 cm
Ilość stron – 64
Wiek – 9+

Dwie SiostryDwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku. W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ciekawych, kreatywnych, pięknie zilustrowanych książek. Właśnie takich pozycji nie brak w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry.

Tę młodą oficynę w 2005 roku w Warszawie założyły trzy przyjaciółki: Jadwiga Jędryas, Joanna Rzyska oraz Ewa Stasiny. Jak wspominają autorki, oficyna powstała z sentymentu do książek z dzieciństwa.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej. Elementy które wyróżniają oficynę to mądre treści, wyrazisty styl oraz nietuzinkowa, oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których dzieci są przyzwyczajone. Każda z nich to małe dzieło sztuki, perełka na rynku wydawniczym. Oficyna doskonale wie, że dzieci są bardzo wymagającymi klientami, którzy powinni otrzymywać produkty na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Książki ilustrują wybitni graficy, między innymi: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Jan Szancer, Eryk Lipiński, Jerzy Flisak. Mistrzowie obrazu spotykają się tu z mistrzami słowa. Drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry czy Sylvii Plath. Miejsce u Dwóch Sióstr odnaleźli również debiutanci Anna Weltman, Katarzyna Bogucka, Dorota Sidor i wielu innych.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY