Niedźwiadek szuka przyjaciół - książka

34,99 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Pewien niedźwiedź bardzo chciał mieć jakiegoś przyjaciela. Niestety, przez to jak wyglądał, żadne z napotkanych zwierząt nie chciało się z nim zaprzyjaźnić. Kiedy już prawie stracił nadzieję i zaczął płakać, spotkał na swojej drodze małego jeżyka, który zainteresował się jego smutnym losem. Tak narodziła się wielka przyjaźń.
“Niedźwiadek” Moniki Kamińskiej, autorki znanej młodym czytelnikom z opowieści o przesympatycznym Kuku i ilustratorki Agnieszki Wajdy, to cudowna historia o otwartości, zaufaniu i budowaniu przyjaźni opartej na szczerej relacji bez zobowiązań. To również historia o tym, że nie wolno nikogo oceniać po pozorach, a empatia może zdziałać cuda.
Z drugiej jednak strony należy pamiętać, że nie każdy może stać się przyjacielem. Nie wszyscy muszą się lubić, a czasami zdarzają się tacy, którzy nie mają dobrych intencji.
„Niedźwiadek” jak widać, to tylko z pozoru prosta historia. To książka, która zdecydowanie pobudza do głębszych dyskusji i refleksji z naszymi pociechami. To opowieść, która w mądry sposób przemyca wiedzę i wartości, które w przyszłości pomogą Waszym dzieciakom. Gorąco polecam.

Autorka – Monika Kamińska
Ilustracje – Agnieszka Wajda
Wydawnictwo – Dwukropek
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda, książka kartonowa
Format – 27.2 x 31.3 cm.
Ilość stron – 24
Wiek – 3+

DwukropekDwukropek

Dwukropek, nowa marka wydawnicza, zaprasza wszystkich młodych miłośników literatury w podróż pełną dobrej zabawy, fantastycznych przygód, tajemnic i… strachów!
Pod tym szyldem wydawniczym ukazują się najważniejsze i najlepsze serie współczesnej literatury dla dzieci i młodzieży, a wśród nich m.in. „Przygody Lottie Lipton”, „Zbrodnia niezbyt elegancka”, „Gustaw Gloom”, „Jak zostać pisarzem” oraz „Wielcy Odkrywcy”.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY