Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) - książka

49,99 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Druga część skarpetkowego świata Justyny Bednarek i Daniela de Latoura, to trzynaście nowych, niesamowitych przygód, kochających wolność, skarpet. I tym razem będziecie zachwyceni. Przeżyjcie historię skarpetki, która wyruszyła w kosmos, białej, która została duchem albo czerwonej frotte, która postanowiła być pomocnikiem Świętego Mikołaja. Skarpetki dzięki swej ciekawości świata zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale również wielu osób, czy zwierząt (brawurowa akcja ratownicza wyciągająca chomika z pożaru, albo pokazanie możliwości i działań, które inspirują pewnego górnika do zdecydowanych zmian w jego życiu).
“Nowe przygody Skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)” wciągają natychmiast, są dowcipne, mądre, pełne wdzięku i okraszone zabawnymi ilustracjami Daniela de Latour.

Autor – Justyna Bednarek
Ilustracje – Daniel de Latour
Wydawnictwo – PORADNIA K
Rok wydania – 2017
Oprawa – twarda
Format – 17,2 x 24,5 x 2,2 cm
Ilość stron – 168
Wiek – 4+

Poradnia KPoradnia K

Wydawnictwo Poradnia K wydaje literaturę piękną i faktu, dla dorosłych i dla dzieci. Przede wszystkim jednak ich misją jest szerzenie tolerancji i wzajemnego zrozumienia. Wiele z opublikowanych przez Poradnię K książek skupionych jest wokół życia kobiet – ich decyzji i dążenia do równości.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY