Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów - książka

39,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Książki detektywistyczne dla dzieci muszą zaciekawiać, zachęcać do czytania i czegoś uczyć. Ich fabuła nie może być zbyt skomplikowana ale też nie może być zbyt banalna. Zagadka powinna rozwiązywać się powoli i wciągać małych czytelników tak, żeby nie mogli oderwać się od książki. Wszystkie te czynniki powinny spowodować, że Wasze pociechy powinny zacząć marzyć o zawodzie detektywa.
Wydawnictwo TATARAK pokazało światu najnowszą opowieść Marty H. Milewskiej pt. “Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów”, która zdecydowanie spełnia kryteria dobrej książki detektywistycznej dla najmłodszych.
Historia toczy się wokół tajemniczych zniknięć obrazów z domów mieszkańców Miasteczka. Wszystko zaczyna się nad ranem, kiedy pani Renia zauważa, że po jej ukochanym obrazie pozostała tylko rama. Zaraz potem poznajemy głównych bohaterów wśród których są, zarówno poszkodowani jak i ci, którzy mają coś na sumieniu. Do akcji wkraczają Agentka Lola oraz Posterunkowy Ziółko, którzy starają się rozwiązać tajemniczą zagadkę. Czy im się uda, oczywiście, że tak, ale zakończenie wcale nie jest takie oczywiste jakby się mogło wydawać.
Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów” to książka, która łączy wiele tematów. Jest zarówno historią detektywistyczną, jak i pozycją dotykającą obszar ekologii, zachęca także młodych czytelników do obcowania ze sztuką. Na uwagę zasługuję także sposób w jaki książka komunikuje się z odbiorcami. Jest tu oczywiście tekst do czytania, zagadki i łamigłówki do rozwiązania, ale też kody QR, które po zeskanowaniu przeniosą Wasze pociechy do zbiorów z galerii sztuki i muzeów. W książce znajdziecie również płytę CD z audiobookiem, który czyta Anna Cieślak.

Autorka – Marta H. Milewska
Ilustracje – Agata Królak
Audiobook – Anna Cieślak (czas trwania – 76 min)
Wydawnictwo – Tatarak
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda
Format – 20,7 x 29,7 cm
Ilość stron – 64
Wiek – 6+

TatarakTatarak

W ofercie Wydawnictwa Tatarak znajdują się przede wszystkim książki dla młodych, a nawet dla najmłodszych czytelników. Starannie dopracowane zarówno pod kątem treści, jak i warstwy graficznej!
Wydawnictwo Tatarak powstało w roku 2007. Pierwszą książką, która ukazała się jego nakładem, był “Wilczek” z ilustracjami Józefa Wilkonia. Dzisiaj w katalogu wydawnictwa jest już około 50 pozycji. Wszystkie zostały przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Z pewnością wielu rodziców, a także ich dzieci kojarzy serię dla najmłodszych “Moja pierwsza książka o…”. To właśnie dzięki pracy autorów i redaktorów Tataraku książeczki te cieszą się tak ogromną popularnością i uznaniem.

Nakładem wydawnictwa Tatarak ukazują się książki takich autorów jak: Ali Mitgutsch, Eric Carle, Dimiter Inkiow, Katarzyna Bogucka, Leo Lionni, Max Kruse, Paweł Pawlak, Siri Kolu i innych. Są to przede wszystkim publikacje przeznaczone dla dzieci oraz dla młodzieży. Ich tematyka odnosi się wprost do świata młodego czytelnika. Publikacje dostosowane są do potrzeb i możliwości dziecięcego czytelnika. Jeśli zatem szukasz książkowego prezentu dla swojej pociechy, zapoznaj się z poniższą listą produktów.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY