Uniwersytet Malucha "Fizyka kwantowa" - książka

29,00 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Wyobraźcie sobie, że już roczniaki mogą zacząć “zagłębiać” wiedzę z zakresu fizyki kwantowej? Chris Ferrie wie jak to zrobić.
Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Media Rodzina mamy okazję przedpremierowo zaprezentować drugą książeczkę z serii Uniwersytet Malucha.
Jest to książeczka, która ma proste wyjaśnienia trudnych zagadnień dla przyszłego geniusza! „Fizyka kwantowa dla maluchów” to kolorowe i przystępne wyjaśnienie podstawowych praw rządzących fizyką kwantową. Maluchy (i dorośli!) dowiedzą się z niej, że szalony świat atomów nigdy nie zamiera w bezruchu!
Chris Ferrie jest nagradzanym fizykiem i ojcem czwórki przyszłych naukowców. Jego zdaniem żadne dziecko nie jest za małe, żeby wprowadzić je w cudowny świat nauki. Pisze książki, aby pokazać, że nauka może być zabawą, którą można rozpocząć od najmłodszych lat.

Autor – Chris Ferrie
Ilustracje – Chris Ferrie
Wydawnictwo – MEDIA RODZINA
Rok wydania – 2019
Ilość stron – 24
Oprawa – twarda
Format – 19,7 x 19,2 x 22 cm
Wiek – 1+

Media RodzinaMedia Rodzina

Media Rodzina od ponad ćwierć wieku wydaje ciekawe i inspirujące książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cały czas poszerza bogatą ofertę literatury dla najmłodszych i nieco starszych. Jest również producentem maskotek Kici Koci, Nunusia, Packa i Żubra Pompika.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY