Sekretna historia ludzkich skarpetek tom 1 - książka

49,99 

Informacje dodatkowe

Brak w magazynie

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

Opis

Kolejna odsłona bestsellerowej serii “Skarpetek” pt. „Sekretna historia Skarpetek” tom 1 autorstwa Justyny Bednarek przynosi świeżą dawkę radości, wyobraźni i fascynujących przygód dla czytelników w każdym wieku. Wielbiciele tej niezwykłej sagi nie będą zawiedzeni!
Autorka zdradza, że skarpetki znów stają na wysokości zadania, udowadniając, że potrafią rządzić nie tylko w codziennych przygodach, ale także w miejscach, które wydają się być nieosiągalne. Tym razem przygoda toczy się w muzeum, gdzie skarpetka Be i jej niezwykły dziadek, kustosz, wprowadzają nas w świat tajemniczych eksponatów i fascynujących historii. W trakcie lektury czytelnicy będą mogli towarzyszyć bohaterom w odkrywaniu niezwykłych sekretów dziejów, które prowadzą do zupełnie nowego spojrzenia na historię Polski i świata.
To, co wyróżnia tę serię, to nie tylko zabawne i ekscytujące przygody, ale także zdolność autorki do wprowadzania dzieci w fascynujący świat historii. Książka „Sekretna historia Skarpetek” tom 1 to nie tylko wciągająca opowieść, ale również lekcja edukacyjna, która zainspiruje młodszych czytelników do zainteresowania się przeszłością. Czytelnicy będą mieć okazję poznać wybitne postaci i wydarzenia w zupełnie nowym kontekście, co rozbudzi ich ciekawość i zachęci do dalszych poszukiwań.
Ilustracje Daniela de Latoura wspaniale uzupełniają narrację, dodając jeszcze więcej koloru i życia do opowieści. Prosta, ale pełna detali grafika pozwala dzieciom w pełni wizualizować wydarzenia i bohaterów, co dodaje dodatkowego smaczku przy czytaniu.
Bez wątpienia, „Sekretna historia Skarpetek” tom 1 to lektura, która przyniesie radość i edukacyjną wartość zarówno młodym czytelnikom, jak i ich rodzicom czy dziadkom. Ta seria to doskonały sposób na połączenie zabawy z nauką, a książka jest doskonałym dowodem na to, że skarpetki mają niezwykłą moc wpływania na historię i wyobraźnię. Z pewnością wielu młodych czytelników po lekturze będzie chciało wcielić się w rolę odważnych otulistópek i wymyślić własne niezwykłe przygody.
Zapraszam więc do zapoznania się z „Sekretną historią Skarpetek” tom 1 – książką, która dostarczy emocji, zabawy i chwytającej za serce lekcji historii!

Autorka – Justyna Bednarek
Ilustracje – Daniel de Latour
Wydawnictwo – Poradnia K
Rok wydania – 2022
Oprawa – twarda
Format – 24 x 2 x 17 cm
Ilość stron – 192
Wiek – 6+

Poradnia KPoradnia K

Wydawnictwo Poradnia K wydaje literaturę piękną i faktu, dla dorosłych i dla dzieci. Przede wszystkim jednak ich misją jest szerzenie tolerancji i wzajemnego zrozumienia. Wiele z opublikowanych przez Poradnię K książek skupionych jest wokół życia kobiet – ich decyzji i dążenia do równości.

SZYBKA WYSYŁKA

BEZPIECZNE I DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

14 DNI NA ZWROT

ORYGINALNE PRODUKTY