Kategorie
książka wiek 8

Hej, Jędrek – kłopoty z dziewczynami – wiek 8+

Uwaga amor zaczyna siać spustoszenie w szkole, nikt nie może czuć się bezpiecznie!!!  Wydawałoby się, że Jędrek i jego przyjaciele są odporni na tego typu klimaty, ale… Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy okazuje się, że tuż przed zabawą karnawałową, szkoła musi przyjąć włoskich uczniów z wymiany. Do Jędrka trafia jeden z obcokrajowców. Ale na tym nie koniec. Niejaka Sofia, nieziemskiej urody Włoszka, rozpuszcza serca największych twardzieli w szkole. Dodatkowo przystojniak Paolo sprawia, że siostra Jędrka, zwana Wyjcem, zakochuje się w nim do nieprzytomności. Czy nasz bohater wytrzyma to wszystko, a może i jego dopadnie strzała amora?
Seria o Jędrku to książki nie tylko dla dzieci, ale i dla młodzieży. Jest tu wszystko, humor, gagi, nieporozumienia, ciekawe zwroty akcji i świetna zabawa, podobnie jak w  “Mikołajku”, “Cwaniaczku”, czy “Luzaku”.
Czy trzeba czegoś więcej, by ci najmłodsi, i ci więksi czytelnicy bawili się dobrze? Nie trzeba. “Jędrek” Rafała Skarżyckiego to naprawdę dobra seria, ciekawie napisana i pełna uroku.

Autor – Rafał Skarżycki
Ilustracje – Tomasz Lew Leśniak
Wydawnictwo – NASZA KSIĘGARNIA
Rok wydania – 2018
Oprawa – miękka
Ilość stron – 224 stron
Wiek – 8+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂