Kategorie
książka wiek 3

Krasnoludki – wiek 3+

-Tato wierzysz w krasnoludki? – zapytała mnie kiedyś nasza 4 letnia córka.-
– Oczywiście – odpowiedziałem bez zastanowienia.
E tam, tylko tak mówisz, bo jestem dzieckiem. Dorośli kiedy przestają wierzyć w krasnoludki, to one znikają – powiedziała poważnie Zuza i wybiegła do swojego pokoju.
No ładnie, coś w tym chyba jednak jest. Pomyślałem.

Uwaga wszyscy dorośli, nie wolno Wam przestawać wierzyć w krasnoludki. Zamkniecie wtedy na zawsze jedną z bram prowadzących do radości, spontanicznej wyobraźni i super zabawy. Kto jeszcze widzi szansę odwrotu od nudnego dorosłego myślenia, musi sięgnąć natychmiast po książkę Maćka Szymanowicza “Krasnoludki. Fakty. Mity. Głupoty”. To obecnie zdecydowanie najlepszy zbiór informacji na temat małych ludków. Odświeżycie sobie skąd się biorą, gdzie mieszkają, a nawet jak są w środku zbudowane. Dowiecie się gdzie najchętniej spędzają czas, co im najczęściej chodzi po głowie, dlaczego czasami nie możecie znaleźć smartfonów, jakie kochają dyscypliny sportowe i wiele innych bardzo ważnych rzeczy na ich temat. I jeszcze jedno, po jej przeczytaniu zrozumiecie, że psy nie szczekają bez powodu.
Cudowna, śmieszna, pełna uroku i pięknych ilustracji książka. Maciek Szymanowicz wpadł na genialny pomysł i w formie i treści, jak pokazać świat krasnoludków. Dobra zabawa i pełno ciepłych uczuć gwarantowane.

Autor – Maciej Szymanowicz
Ilustracje – Maciej Szymanowicz
Wydawnictwo – NASZA KSIĘGARNIA
Rok wydania – 2018
Oprawa – twarda
Ilość stron – 28 stron
Wiek – 3+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂