Kategorie
aktualności książka wiek 5

Operacja Księga Czarodzieja – wiek 5+

Od wielu lat iluzjonista Fredrik Fernando poszukuje swojej Magicznej Księgi, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Zapisane w niej miał wszystkie najważniejsze sztuczki, które pokazywał na swoich przedstawieniach. Jednak nie to było najważniejsze. Księga zawierała również kilka cennych sekretów. Związku z tym, nie tylko Fredrikowi zależało na jej odnalezieniu. Czy Tiril i Oliver zdołają pomóc zrozpaczonemu czarodziejowi? Co kryje się w tajemniczej księdze?
“Operacja Księga Czarodzieja” autora Jørna Liera Horsta i ilustratora Hansa Jørgena Sandnesa to kolejna po “Operacji Złoto” książka o przygodach nieustraszonych młodych detektywów Tirila, Oliviera i ich psa Otto. Na każdej stronie opowieści młodzi czytelnicy znajdą zagadki, które po rozwiązaniu doprowadzą je do odkrycia tajemnicy, która kryje się na okładce książki.
Czytając tę historię Wasze pociechy na pewno będą się dobrze bawić. Ponadto duże litery sprawiają, że “Operacja Księga czarodzieja” to idealna lektura dla dzieci rozpoczynających przygodę z samodzielnym czytaniem.

Tu kupisz książkę

Autor – Jørn Lier Hors
Ilustracje – Hans Jørgen Sandnes
Tłumaczenie – Katarzyna Tunkiel
Wydawnictwo – Media Rodzina
Rok wydania – 2021
Oprawa – twarda
Ilość stron – 64
Wiek – 5+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂