Kategorie
aktualności zajęcia dla dzieci

Teddy Eddie Standard – angielski dla 4-5 latków

Teddy Eddie Standard to poziom dedykowany dzieciom w wieku 4-5 lat. Jest to wiek, w którym dziecko chodzi najczęściej do przedszkola, jest energiczne, ciekawe świata, kreatywne i pełne pomysłów. Dlatego właśnie na poziomie Teddy Eddie Standard jest dużo zabaw, gier i łamigłówek, dzięki którym nauka języka angielskiego jest dla dziecka przede wszystkim świetną zabawą. Teddy Eddie Standard to zajęcia prowadzone w 100% po angielsku z dużą liczbą mnemotechnicznych ćwiczeń polegających na pokazywaniu i powtarzaniu.

Czy Teddy Eddie Standard jest dla wszystkich 4-5 latków?

Dla dzieci, które ukończyły poziom Teddy Eddie Start (2-3 lata) kolejny poziom kursu będzie jego naturalną kontynuacją. Kursanci, którzy nie mieli jeszcze styczności z językiem angielskim lub uczęszczali na zajęcia języka angielskiego w innym miejscu również mogą śmiało dołączyć do poziomu Standard oraz rozpocząć swoją przygodę z misiem Teddy Eddie. Dzieci w tym wieku uczą się bardzo szybko oraz łatwo dostosowują się do nowych sytuacji, dzięki czemu ich postępy w nauce widoczne są już po krótkim czasie od rozpoczęcia kursu.

Lektorzy metody Teddy Eddie wkładają wiele serca w to, aby prowadzone przez nich zajęcia były dla naszych najmłodszych kursantów nie tylko wartościowe pod kątem merytorycznym, ale przede wszystkim atrakcyjne oraz stanowiły dla nich dobrą zabawę. Wieloletnie obserwacje maluchów uczących się angielskiego z zamieszkującym w skarpecie misiem potwierdzają to, że nauka metodą Teddy Eddie jest dla nich interesująca oraz zaskakująco efektywna.

Dzięki postaci przewodniej, jaką jest miś Teddy Eddie, nauka staje się dla maluchów przygodą, a język angielski magicznym środkiem komunikacji z misiem. Teddy Eddie nie mówi po polsku, więc jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko stało się jego przyjacielem, zapisz je już dziś się na zajęcia metodą Teddy Eddie.

Poniedziałek 17:00 – 17:45
Środa 17:00 – 17:45
Dzieci 4-5 lat
Zapisy +48 606 730 042
Organizator – Point School

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz