Kategorie
aktualności książka wiek 10

Za duży na bajki – wiek 10+

Mam nastoletnią córkę i widzę jak zaczyna szukać swojego miejsca na świecie, budując własne postrzeganie wartości i zachowań. To już nie jest moja mała córeczka, ale wspieram ją całym sercem oraz doświadczeniem mimo, że czasami błądzi. Ale właśnie przecież o to chodzi, prawda?
„Za duży na bajki” Agnieszki Bloska jest o tym, jak nasze dzieciaki wchodząc w świat dorosłych zmagają się z wieloma dylematami napotkanymi na tej drodze. To książka pobudzająca wrażliwość, zatrzymująca i zmuszająca do refleksji. To lektura do wspólnego poczytania, która otwiera obszary do ciekawych, czasami niełatwych rozmów. “Za duży na bajki” to opowieść o chłopcu, który przez chorobę matki zmuszony jest zrobić wielki krok w dorosłość, ale dzięki bliskości przyjaciół, niezwykłej ciotce i swojej otwartej głowie, robi go śmielej i pewnie.
Agnieszka Bloska jest absolwentką filologii polskiej i i psychologii na UJ. Jest autorką dramatów i scenariuszy pełnometrażowych oraz wielokrotną finalistką i laureatką konkursów scenariuszowych.

Autor – Agnieszka Bloska
Wydawnictwo – WYSOKI ZAMEK
Rok wydania – 2017
Oprawa – miękka
Ilość stron – 148
Wiek – 10+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂