Kategorie
aktualności książka wiek 5

Operacja Jednorożec – wiek 5+

“Operacja Jednorożec” Jorn Lier Horsta i Hansa Jorgena Sandnesa to kolejna, pełna emocji i tajemnic książka z serii przygód detektywów Tiril, Olivera i psa Ottona – członków Biura Detektywistycznego nr 2.
Książka jest częścią serii “Operacja”, wyróżniającej się dużym formatem oraz niezliczoną ilością zadań i zagadek, które skradną serca młodych czytelników.
W tej odsłonie serii, bohaterowie zostają wciągnięci w fascynującą zagadkę dotyczącą jednorożca, którego ktoś ujrzał na północnoamerykańskiej. Czy to tylko wytwór wyobraźni, przecież takie stworzenia istnieją jedynie w bajkach. Biuro Detektywistyczne nr 2 wkracza do akcji, by dokładnie zbadać tę tajemnicę. Wspólnie z dziadkiem Franzem, Tiril, Oliver i Otto wyruszają na niezwykłą wyprawę, która przeniesie ich na prerię, gdzie zaczyna się ich najnowsza przygoda.
Autorzy umiejętnie budują napięcie, zachęcając małych czytelników do aktywnego rozwiązywania zagadek wraz z głównymi bohaterami. Odnalezienie w książce pytań i ukrytych wskazówek sprawia, że czytanie staje się interaktywną i satysfakcjonującą przygodą. Wraz z głównymi bohaterami Wasze pociechy przenoszą się na prerię, gdzie odkrywają fascynujący kawałek natury i historii, jednocześnie rozwiązując tajemnicę jednorożca.
“Operacja Jednorożec” to kolejny sukces serii Biura Detektywistycznego nr 2. Książka nie tylko dostarcza wciągającej fabuły, ale także angażuje młodych czytelników poprzez wspólne z bohaterami prowadzenie śledztwa. To idealny sposób na rozwijanie logicznego myślenia, kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów. Dzięki wciągającej opowieści i interaktywnemu podejściu, książka ta z pewnością zdobędzie uznanie zarówno małych detektywów, jak i tych, którzy chcą odkryć urok detektywistycznej przygody.

Tu kupisz książkę

Autor – Jorn Lier Horst
Ilustracje – Hans Jorgen Sandnes
Tłumaczenie – Katarzyna Tunkiel
Wydawnictwo – Media Rodzina
Rok wydania – 2022
Oprawa – twarda
Format – 25 x 0,5 x 21 cm
Ilość stron – 64
Wiek – 5+

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz