Kategorie
aktualności zestawienie

10 najchętniej kupowanych w Kofifi książek – październik

Witajcie w magicznym świecie zabawek i literatury dziecięcej!
Kofifi, nasza księgarnia i sklep z zabawkami, gorąco Was zaprasza do odkrycia dziesięciu niezwykłych książek, które podbiły serca naszych najmłodszych czytelników w ostatnim miesiącu.
Te wyjątkowe historie, pełne przygód, mądrości i emocji, przeniosą Was w światy, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a nauka staje się przyjemnością.
Oto lista 10 najchętniej kupowanych książek dla dzieci w Kofifi. Przygotujcie się na fascynującą podróż przez strony pełne przygód i nauki!

 1. “Bajek Paka Dla Przedszkolaka. Wspieraj dziecko w adaptacji do przedszkola” – To książka, która w przyjazny sposób podejmuje temat pierwszych dni malucha w przedszkolu. recenzja (wiek 3+)
 2. „Kwadrans. Furtka poza czas” – Filip wraz z rodzicami niedawno wprowadził się do nowego mieszkania w starej kamienicy. Pewnego dnia w skrytce w ścianie chłopak znajduje dziwnie wyglądający kluczyk, który niestety do niczego nie mógł dopasować, aż do momentu, kiedy w domu pojawił się zakupiony w antykwariacie zegar. – recenzja (wiek 12+)
 3. “NajlePSI przyjaciel” – Książka ta przybliża nam historię niezwykłego terriera o imieniu Irmo, a jednocześnie stawia ważne pytania na temat życia i śmierci. – recenzja (wiek 6+)
 4. „Sekretna historia Skarpetek” tom 1 – Autorka zdradza, że skarpetki znów stają na wysokości zadania, udowadniając, że potrafią rządzić nie tylko w codziennych przygodach, ale także w miejscach, które wydają się być nieosiągalne. – recenzja (wiek 6+)
 5. “Hotel dla Uczuć” – Dzieci, przywitajcie się z wyjątkowym miejscem, gdzie każde uczucie jest traktowane z szacunkiem i zrozumieniem. – recenzja (wiek 3+)
 6. “Sposób na zazdrość” – Książka ta opowiada o Zuzi, małej artystce o wielkim sercu, która uwielbia rysować, ale… – recenzja (wiek 3+)
 7. „Uśmiech dla Żabki” – To historia o tym ile znaczy zwyczajny uśmiech i jakie potrafi czynić cuda, kiedy jesteśmy smutni. – recenzja (wiek 3+)
 8. ,,Wokół słońca. Nasze miejsce w kosmosie” – Ten wielkoformatowy album poświęcony astronomii zachwyca przepięknym wykonaniem. – recenzja (wiek 8+)
 9. “Tata Tosi jest feministą” – To prosta w słowach, ale niezwykle głęboka w treści opowieść o tym, czym jest feminizm. – recenzja (wiek 3+)
 10. “Klementyna lubi kolor czerwony” – Akcja rozgrywa się w letniej scenerii wsi Aniołków, gdzie trójka przyjaciół – Marek, Asia i Pulpet (właściwie Darek), postanawiają wyruszyć na poszukiwanie zaginionej Klementyny. – recenzja (wiek 6+)

  Zapraszamy Was serdecznie do naszej księgarni, gdzie te niezwykłe książki czekają na Wasze małe czytelniki. Niech literatura i zabawki staną się magicznym mostem do wspaniałych przygód i nieustannego rozwoju Waszych dzieci! 📚🌟
  Tu kupisz nasze książki


  #KofifiKsięgarnia #DlaNajmłodszychCzytelników #rankingksiążekdladzieci #książkidladzieci

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim 🙂

Dodaj komentarz